Nawigacja
Biblioteka internetowa
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 306
Najnowszy użytkownik: czczcz
Losowa fotografia
Reklama
MEN

MIASTO BYDGOSZCZ

KURATORIUM OŚWIATY BYDGOSZCZ

MUKS

SZKOŁA PŁYWANIA AQUARIUS

PORTAL OSIEDLOWY

Statystyki reklamowe
PROGRAMY ZS26
PROGRAMY REALIZOWANE
W ZS26
Szkoła myślenia
Strona Przyjazna Młodzieży

poz 105
Szkoła Bezpiecznego Internetu
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Przyjazna Dzieciom
Telefon w sprawie dzieci
Od grosika do złotówki
Komunikat!!!


Regionalny Konkurs Historyczny klas 1-3 ,,Dzieje Polski”
- ,,Od Stefana Batorego do Jana III Sobieskiego”


Klasy pierwsze:

I miejsce – Franciszek Maciejewski – kl. 1a

II miejsce – Marika Grzegorek – kl.1a
Lena Rakowska – kl. 1c
Jakub Bartczak – kl.1c

Wyróżnienie – Kornel Weissenberg – kl. 1a



Klasy drugie:

II miejsce – Natan Rogóż – Adamczyk – kl. 2a

Wyróżnienie – Kacper Debicki – kl. 2a
Adam Redloch – kl. 2 e


Klasy trzecie:

II miejsce – Tymoteusz Krysiak – kl. 3a
Bogusz Górzyński – kl. 3a

admin dnia 23 maj 2017 17:27 · 0 komentarzy · 289 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


Kolejny sukces MUKS Rekinna Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego


W dniu 19 – 20 maja w Bydgoszczy odbywały się Ogólnopolskie Drużynowe zawody pływackie 10-11 lat.
W klasyfikacji drużynowej 11 lat MUKS Rekin Bydgoszcz zajął II !!!
W kategorii 10 lat – zajęliśmy IV miejsce .


Nasi medaliści :
Karol Trojan, Kacper Rostkowski, Byczkowski Borys i Stejuk Jan.
Sztafety :
Złota chłopców 4 x 50m dowolny : Mioduszewski J., Rostkowski K., Dombrowski K., Trojan K.
Złota chłopców 4 x 50m zmienny : Trojan K., Byczkowski B., Rostkowski K., Dombrowski K.
Brązowa dziewcząt 4 x 50m dowolny: Zielinska K., Matjakowska J., Grzankowska H., Brucka J.
Brązowa chłopców 4 x 50m dowolny: Groń B., Włodarczyk W., Roszak M., Byczkowski B.
Brązowa chłopców 4 x 50m zmienny: Roszak M., Szady A., Gron B., Mioduszewski J.
Brawo i gratulacje!
Wyniki poszczególne : https://www.swimrankings.net/index.php…





admin dnia 23 maj 2017 09:02 · 0 komentarzy · 260 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR MATEMATYCZNY 2017

NAGRODA I STOPNIA – TYTUŁ LAUREATA OTRZYMAŁ

ALEKSANDER DĄBROWSKI Z KLASY 4e





NAGRODA STOPNIA II – WYNIK BARDZO DOBRY UZYSKALI
CHEŁEK WIKTOR kl. 2 e
DERECKA MAJA z kl. 2a
DERECKI MACIEJ –kl. 4d
RESZKOWSKI WIKTOR-kl. 4d
GRZANKOWSKA HANNA –kl. 5a

NAGRODA STOPNIA III – WYRÓŻNIENIE OTRZYMALI
z klas 2:
WILCZYŃSKA KLARA
REDLOCH ADAM
NATAN MAZUR
SZMAŃDA WOJCIECH
KIRYS EDWARD
DĘBICKI KACPER
KRUPA FILIP
z klas 3.
ASZTEMBORSKI OLIVIER
KOHLMEYER KAYA
z klas 4:
LUBARSKI DAMIAN
REDLOCH KATARZYNA
OCHOCIŃSKI GRACJAN
z klas 5.
STRÓŻ ROBERT
KOZŁOWSKI MICHAŁ
WILCZYŃSKA IGA
BARANOWSKI OLIWIER
ROGUSZKA MARIKA
CHRUŚCICKA MAJA
z klas 6.
PAUL FREUNDLICH RÓŻA
KOWALSKI MATEUSZ
MIROŃSKA JULIA



SERDECZNIE GRATULUJEMY!

admin dnia 23 maj 2017 08:42 · 0 komentarzy · 258 czytań · Drukuj

Komunikat!!!
admin dnia 22 maj 2017 12:04 · 0 komentarzy · 269 czytań · Drukuj

Komunikat


13.05.2017 Zawody Pływackie „O Puchar Burmistrza Świecia”

MUKS Rekin Bydgoszcz zajął 1 m-ce w rankingu medalowym !!!
Statystyki poszczególnych zawodników znajdują się w poniższym linku:
https://www.swimrankings.net/index.php…
Blok 1 zakończyła złota sztafeta w składzie Antonina Kozłowska, Martyna Rudek, Gracjan Drapała, Karol Trojan.
W międzyczasie do kolekcji medale dorzucaja:
Marika Grzegorek, Gracjan Drapała, Jakub Borowicz, Kacper Dębicki, Martyna Rudek, Karol Trojan, Julian Kozłowski, Paweł Mioduszewski, Bartek Lewandowski, Julka Brucka, Jan Mioduszewski, Szymon Muszyński , Antonina Kozłowska, Borys Byczkowski, Jan Stejuk, Igor Polaszewski, Kamil Dombrowski i Maciej Szczęśniak.
Do koszyka medali z Kalisza dorzuca się także Marcel Klimczak ( podwójne złoto w 25 m dowolny i 25 m klasyczny).
W drugim bloku Inga Ciesielska i Marcelina Moritz dorzucily po 2 złotka, Inga jednocześnie zajęła 1mce w klasyfikacji Najlepsza Zawodniczka a Marcelina 3 mce .
W tym dniu startowało w sumie 35 zawodnikow Muks Rekin.
Zdobyliśmy 30 medali w Świeciu i 2 w Kaliszu.

Brawo i wielkie gratulacje dla Was!


admin dnia 18 maj 2017 14:44 · 0 komentarzy · 301 czytań · Drukuj

Komunikat!!!
admin dnia 15 maj 2017 12:21 · 0 komentarzy · 309 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Narodowym Święcie Konstytucji 3 Maja



Uczniowie naszej szkoły Miłosz Rutyna z klasy 6d i Katarzyna Fabisiak z klasy 6f wykazali się dużą wiedzą historyczną i postawą patriotyczną zostając laureatami konkursu o Konstytucji 3 maja. Zajęli pierwsze i trzecie miejsce w tym prestiżowym konkursie.




Gratulujemy

admin dnia 12 maj 2017 08:09 · 0 komentarzy · 330 czytań · Drukuj

Komunikat!!!

LAUREACI KONKURSÓW PRZEMIOTOWYCH 2016/2017


W tym roku szkolnym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 60 zdobyli najwięcej w historii szkoły tytułów laureata oraz finalisty konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego. W sumie nasi uczniowie uzyskali:

8 tytułów LAUREATA ( 7 z matematyki i 1 z języka angielskiego )
1 tytuł FINALISTY z języka angielskiego.


Na zdjęciu nasi laureaci (od lewej):

Mateusz Kowalski 6f:
Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki.
Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki Liga Zadaniowa.


Anna Woźniak 6f:
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki.

Julia Mirońska 6f:
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki.
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki Liga Zadaniowa.


Róża Paul-Freundlich 6f:
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki.
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki Liga Zadaniowa.
Finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego.


Mikołaj Bożejewicz 6f:
Laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego.



admin dnia 11 maj 2017 13:11 · 0 komentarzy · 309 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


Wielki sukces w konkursie historycznym.

Uczniowie naszej szkoły Adam Kiełpinski z klasy 5b i Miłosz Rutyna z klasy 6d wykazali się ogromną wiedzą na temat historii naszego miasta i zdobyli 1 miejsce w miejskim konkursie "Kanał Bydgoski wczoraj i dzisiaj".



admin dnia 10 maj 2017 13:21 · 0 komentarzy · 327 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


LIGA ZADANIOWA
KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI 2016/2017


Wielki sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 60,
którzy zdobyli aż 3 tytuły laureata konkursu Liga Zadaniowa!
W całym województwie kuj.-pomorskim tytuł ten zdobyło tylko 18 uczniów!


Mateusz Kowalski 6f – laureat
Róża Paul-Freundlich 6f - laureatka
Julia Mirońska 6f – laureatka

Iga Wilczyńska 5b – III miejsce
Robert Stróż 5d - III miejsce
Michał Janicki 6f – wyróżnienie.




Gratulujemy młodym matematykom !


admin dnia 10 maj 2017 10:47 · 0 komentarzy · 341 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


Drużyna Szkoły Podstawowej nr 60 zajęła I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy piłki nożnej na hali.
Drużyna wystąpiła w następującym składzie:

1. Paweł Woźny 5ep

2. Jakub Myler 5ep

3. Karol Chaciński 5ep

4. Franciszek Furmanek 5ep

5. Michał Jastrowski 5ep

6. Maciej Kotowski 5ep

7. Jakub Nowowiejski 5ep

8. Mateusz Synakiewicz 5ep

9. Maksymilian Czarra 5ep

10. Michał Kozłowski 5ep

11. Filip Lewandowski 6ep

12. Konrad Klatecki 6ep

13. Marcel Strzyżewski 5dp

Końcowa tabela finału Mistrzostw Bydgoszczy:

1. SP 60

2. SP 69

3. SP 14

4. SP 31
admin dnia 08 maj 2017 12:49 · 0 komentarzy · 341 czytań · Drukuj

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
.
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
BIP
Nasz Patron - Hubert Wagner
Roku Kanału Bydgoskiego
Bydgoszcz Inaczej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Najczystsza w Polsce
Festiwal Szachowy
BKS Transfer Bydgoszcz
MUKS bydgoszcz
MUKS Rekin
Stowarzyszenie