Nawigacja
Biblioteka internetowa
Aktualnie online
Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 306
Najnowszy użytkownik: czczcz
Losowa fotografia
Reklama
MEN

MIASTO BYDGOSZCZ

KURATORIUM OŚWIATY BYDGOSZCZ

MUKS

SZKOŁA PŁYWANIA AQUARIUS

PORTAL OSIEDLOWY

Statystyki reklamowe
PROGRAMY ZS26
PROGRAMY REALIZOWANE
W ZS26
Szkoła myślenia
Strona Przyjazna Młodzieży

poz 105
Szkoła Bezpiecznego Internetu
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Przyjazna Dzieciom
Telefon w sprawie dzieci
Od grosika do złotówki
Komunikat!!!


Przelewy za obiady w miesiącu czerwcu.
Bardzo proszę o wpisywanie imienia i nazwiska i klasy dziecka.

W czerwcu nie zapisujemy nowych dzieci na obiady, ponieważ mamy komplet miejsc.

Wpłaty od 01.06 do 10.06.2017 r.

Kwota za miesiąc czerwcu wynosi 42,00 złotych


admin dnia 01 czerwiec 2017 14:44 · 0 komentarzy · 446 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


Uczniowie klas siatkarskich naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem wspierali Zespół Łuczniczki Bydgoszcz w rozgrywkach PLUS Ligi.
    Podczas szesnastu spotkań rozegranych w Bydgoszczy, dbali o przygotowanie parkietu oraz o sprawne podawanie piłek.
    Koniec sezonu Plus Ligi, to czas podsumowań. Zarząd klubu "Łuczniczka" oraz jego czołowi zawodnicy Wojciech Jurkiewicz i Mateusz Socharewicz odwiedzili nas, aby podziękować za dobrą współpracę.
    Wszyscy młodzi pomocnicy otrzymali dyplomy, a najbardziej sumienni nagrody rzeczowe.
    Pierwsza "szóstka" pomocników to: Igor Durnaj, Piotr Adamski, Kacper Jaśniak, Kacper Tomaszewski, Wojciech Malinowski oraz Paweł Januszewski.


Gratulujemy




admin dnia 01 czerwiec 2017 12:21 · 0 komentarzy · 451 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


Zakończenie roku szkolnego - sala gimnastyczna

22 czerwca (czwartek)
godz. 1800 - uroczyste zakończenie roku szkolnego klas gimnazjalnych

23 czerwca (piątek)
godz. 800 - uroczyste zakończenie roku szk. klas 5-6 SP 60
godz. 930 - uroczyste zakończenie roku szk. klas 3-4 SP 60
godz. 1100 - uroczyste zakończenie roku szk. klas 1-2 SP 60

admin dnia 30 maj 2017 10:02 · 0 komentarzy · 439 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


WIELKI SUKCES NASZEJ SZKOŁY !!!






Szkoła Podstawowa nr 60 została wyróżniona pucharem za III miejsce w województwie kujawsko-pomorskim za wybitne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017.

W tym roku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 60 może poszczycić się największą liczbą laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych kujawsko-pomorskiego kuratora oświaty dla uczniów szkół podstawowych w Bydgoszczy. Nasi uczniowie zdobyli 5 tytułów laureata
i 1 tytuł finalisty, dzięki czemu po raz pierwszy zajęliśmy I miejsce w Bydgoszczy.
18 maja w auli Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych kujawsko-pomorskiego kuratora oświaty, podczas której wyróżniono 47 uczniów z rejonu bydgoskiego, w tym 26 laureatów z matematyki, 12 z przyrody, 5 z języka angielskiego i 4 z języka polskiego. W uroczystej gali wziął udział Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty pan Marek Gralik, dyrektor SP 60 pan Leszek Gozdek oraz dyrektorzy innych szkół, laureaci i ich nauczyciele, rodzice laureatów i zaproszeni goście. Wśród laureatów znalazła się piątka naszych uczniów:
Julia Mirońska , Róża Paul-Freundlich, Anna Woźniak, Mateusz Kowalski z klasy 6f oraz ich nauczyciel matematyki pani Mirosława Ellmann, Mikołaj Bożejewicz z 6f i jego nauczyciel języka angielskiego pan Krzysztof Jandernal.

Laureaci konkursów przedmiotowych będą zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z zakresu jednego przedmiotu, otrzymają ocenę roczną - celującą z danego przedmiotu, będą przyjmowani w pierwszej kolejności do wybranej szkoły ponadpodstawowej.

Link do relacji z uroczystości na stronie www Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy:




Foto Gala laureatów konkursów kuratoryjnych


admin dnia 29 maj 2017 11:00 · 0 komentarzy · 447 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


Regionalny Konkurs Historyczny klas 1-3 ,,Dzieje Polski”
- ,,Od Stefana Batorego do Jana III Sobieskiego”


Klasy pierwsze:

I miejsce – Franciszek Maciejewski – kl. 1a

II miejsce – Marika Grzegorek – kl.1a
Lena Rakowska – kl. 1c
Jakub Bartczak – kl.1c

Wyróżnienie – Kornel Weissenberg – kl. 1a



Klasy drugie:

II miejsce – Natan Rogóż – Adamczyk – kl. 2a

Wyróżnienie – Kacper Debicki – kl. 2a
Adam Redloch – kl. 2 e


Klasy trzecie:

II miejsce – Tymoteusz Krysiak – kl. 3a
Bogusz Górzyński – kl. 3a

admin dnia 23 maj 2017 17:27 · 0 komentarzy · 430 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


Kolejny sukces MUKS Rekinna Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego


W dniu 19 – 20 maja w Bydgoszczy odbywały się Ogólnopolskie Drużynowe zawody pływackie 10-11 lat.
W klasyfikacji drużynowej 11 lat MUKS Rekin Bydgoszcz zajął II !!!
W kategorii 10 lat – zajęliśmy IV miejsce .


Nasi medaliści :
Karol Trojan, Kacper Rostkowski, Byczkowski Borys i Stejuk Jan.
Sztafety :
Złota chłopców 4 x 50m dowolny : Mioduszewski J., Rostkowski K., Dombrowski K., Trojan K.
Złota chłopców 4 x 50m zmienny : Trojan K., Byczkowski B., Rostkowski K., Dombrowski K.
Brązowa dziewcząt 4 x 50m dowolny: Zielinska K., Matjakowska J., Grzankowska H., Brucka J.
Brązowa chłopców 4 x 50m dowolny: Groń B., Włodarczyk W., Roszak M., Byczkowski B.
Brązowa chłopców 4 x 50m zmienny: Roszak M., Szady A., Gron B., Mioduszewski J.
Brawo i gratulacje!
Wyniki poszczególne : https://www.swimrankings.net/index.php…





admin dnia 23 maj 2017 09:02 · 0 komentarzy · 391 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR MATEMATYCZNY 2017

NAGRODA I STOPNIA – TYTUŁ LAUREATA OTRZYMAŁ

ALEKSANDER DĄBROWSKI Z KLASY 4e





NAGRODA STOPNIA II – WYNIK BARDZO DOBRY UZYSKALI
CHEŁEK WIKTOR kl. 2 e
DERECKA MAJA z kl. 2a
DERECKI MACIEJ –kl. 4d
RESZKOWSKI WIKTOR-kl. 4d
GRZANKOWSKA HANNA –kl. 5a

NAGRODA STOPNIA III – WYRÓŻNIENIE OTRZYMALI
z klas 2:
WILCZYŃSKA KLARA
REDLOCH ADAM
NATAN MAZUR
SZMAŃDA WOJCIECH
KIRYS EDWARD
DĘBICKI KACPER
KRUPA FILIP
z klas 3.
ASZTEMBORSKI OLIVIER
KOHLMEYER KAYA
z klas 4:
LUBARSKI DAMIAN
REDLOCH KATARZYNA
OCHOCIŃSKI GRACJAN
z klas 5.
STRÓŻ ROBERT
KOZŁOWSKI MICHAŁ
WILCZYŃSKA IGA
BARANOWSKI OLIWIER
ROGUSZKA MARIKA
CHRUŚCICKA MAJA
z klas 6.
PAUL FREUNDLICH RÓŻA
KOWALSKI MATEUSZ
MIROŃSKA JULIA



SERDECZNIE GRATULUJEMY!

admin dnia 23 maj 2017 08:42 · 0 komentarzy · 419 czytań · Drukuj

Komunikat!!!
admin dnia 22 maj 2017 12:04 · 0 komentarzy · 383 czytań · Drukuj

Komunikat


13.05.2017 Zawody Pływackie „O Puchar Burmistrza Świecia”

MUKS Rekin Bydgoszcz zajął 1 m-ce w rankingu medalowym !!!
Statystyki poszczególnych zawodników znajdują się w poniższym linku:
https://www.swimrankings.net/index.php…
Blok 1 zakończyła złota sztafeta w składzie Antonina Kozłowska, Martyna Rudek, Gracjan Drapała, Karol Trojan.
W międzyczasie do kolekcji medale dorzucaja:
Marika Grzegorek, Gracjan Drapała, Jakub Borowicz, Kacper Dębicki, Martyna Rudek, Karol Trojan, Julian Kozłowski, Paweł Mioduszewski, Bartek Lewandowski, Julka Brucka, Jan Mioduszewski, Szymon Muszyński , Antonina Kozłowska, Borys Byczkowski, Jan Stejuk, Igor Polaszewski, Kamil Dombrowski i Maciej Szczęśniak.
Do koszyka medali z Kalisza dorzuca się także Marcel Klimczak ( podwójne złoto w 25 m dowolny i 25 m klasyczny).
W drugim bloku Inga Ciesielska i Marcelina Moritz dorzucily po 2 złotka, Inga jednocześnie zajęła 1mce w klasyfikacji Najlepsza Zawodniczka a Marcelina 3 mce .
W tym dniu startowało w sumie 35 zawodnikow Muks Rekin.
Zdobyliśmy 30 medali w Świeciu i 2 w Kaliszu.

Brawo i wielkie gratulacje dla Was!


admin dnia 18 maj 2017 14:44 · 0 komentarzy · 430 czytań · Drukuj

Komunikat!!!
admin dnia 15 maj 2017 12:21 · 0 komentarzy · 432 czytań · Drukuj

Komunikat!!!


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Narodowym Święcie Konstytucji 3 Maja



Uczniowie naszej szkoły Miłosz Rutyna z klasy 6d i Katarzyna Fabisiak z klasy 6f wykazali się dużą wiedzą historyczną i postawą patriotyczną zostając laureatami konkursu o Konstytucji 3 maja. Zajęli pierwsze i trzecie miejsce w tym prestiżowym konkursie.




Gratulujemy

admin dnia 12 maj 2017 08:09 · 0 komentarzy · 443 czytań · Drukuj

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
.
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
BIP
Nasz Patron - Hubert Wagner
Roku Kanału Bydgoskiego
Bydgoszcz Inaczej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Najczystsza w Polsce
Festiwal Szachowy
BKS Transfer Bydgoszcz
MUKS bydgoszcz
MUKS Rekin
Stowarzyszenie