Nawigacja
Biblioteka internetowa
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 306
Najnowszy użytkownik: czczcz
Losowa fotografia
Reklama
MEN

MIASTO BYDGOSZCZ

KURATORIUM OŚWIATY BYDGOSZCZ

MUKS

SZKOŁA PŁYWANIA AQUARIUS

PORTAL OSIEDLOWY

Statystyki reklamowe
PROGRAMY ZS26
PROGRAMY REALIZOWANE
W ZS26
Szkoła myślenia
Strona Przyjazna Młodzieży

poz 105
Szkoła Bezpiecznego Internetu
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Przyjazna Dzieciom
Telefon w sprawie dzieci
Od grosika do złotówki
Nasi absolwenci

Absolwenci
1991
VIIIa

Cackowska Agnieszka, Domieradzka Magdalena, Jamróg Anna, Jankowska Justyna, Kozłowska Joanna, Lange Marzena, Piasecka Joanna, Procelli Katarzyna, Rumińska Agnieszka, Szwajsing Justyna, Wajer Sylwia, Wojtaszyk Małgorzata, Wucens Joanna, Asztemborski Aleksander, Ciabach Robert, Gehrke Jacek, Kimel Przemysław, Kluczyński Radosław, Kruszka Wojciech, Markowski Piotr, Minicz Damian, Nalaskowski Łukasz, Pałuka Maciej, Pawlikowski Roman, Siuda Andrzej, Skonieczny Arkadiusz, Tecław Daniel, Tomaszewski Rafał, Winklewski Krzysztof, Zaranek Marcin

VIIIb
Berka Magdalena, Ceremuga Magdalena, Ciesielska Magdalena, Gabrych Marzena, Matuszak Agnieszka, Maćkowska Justyna, Mróz Iwona, Racinowska Aneta, Siwert Hanna, Szczepańska Joanna, Szmyt Agnieszka, Szuprowska Alicja, Topolska Monika, Zarzycka Karolina, Bachorski Maciej, Bińczak Mateusz, Chrościński Maciej, Durczak Maciej, Komsta Konrad, Krupowicz Andrzej, Lewandowski Adam, Maciejewski Maciej, Majcher Mariusz, Minga Sławomir, Pawlak Aurel, Pilarski Damian, Rydzyński Mariusz, Rżany Rafał, Torzewski Sebastian, Warszczyński Tomasz, Wąsikowski Rafał, Zygowski Maciej

VIIIc
Adamska Magdalena, Bielun Hanna, Bucior Małgorzata, Chejdys Katarzyna, Dawidowicz Agnieszka, Golubska Joanna, Janiszewska Danuta, Kisiel Ewa, Kolińska Żaneta, Kostrzewa Joanna, Malinowska Angelika, Mickielewicz Agnieszka, Nowak Agnieszka, Ważna Marzena, Benkowski Krzysztof, Biskup Marek, Bodzioch Roman, Cieślewicz Arkadiusz, Chomiuk Marcin, Grzybek Marcin, Jachna Wojciech, Kurlus Stanisław, Małkiewicz Artur, Marks Zbigniew, Matuszak Michał, Rumiński Robert, Starzyński Sebastian, Stec Sebastian, Ziółkowski Jarosław, Wojdylak Robert

1992

VIIIa
Bubacz Beata, Gołąb Małgorzata, Grajewska Sylwia, Kuśpa Monika, Kwiatkowska Monika, Lisewska Magdalena, Lonatowska Agnieszka, Markiewicz Agnieszka, Mickielewicz Violetta, Pieczka Anna, Reszkowska Justyna, Szymkowska Aleksandra, Wachacz Dorota, Chrościnski Paweł, Czarnecki Sławomir, Grabiec Marcin, Kluczyński Przemysław, Kwasow Paweł, Lemież Andrzej, Lewandowski Tomasz, Łaski Artur, Majek Marcin, Muszyński Daniel, Nitz Artur, Skonieczny Marcin, Uziałło Krzysztof, Walczak Sebastian, Wąsikowski Wojciech

VIIIb
Głowska Katarzyna, Górska Anna, Kiehl Monika, Kłyszejko Sylwia, Kruszyńska Anna, Sempołowicz Monika, Split Marlena, Suchomska Edyta, Szachta Monika, Szczudło Agnieszka, Ciesielski Damian, Duliński Leszek, Janiszewski Rafał, Kierzkowski Paweł, Knach Arkadiusz, Kruś Szymon, Kubiak Robert, Rehlis Adam, Skróńdź Tomasz, Strzałkowski Adam, Strzeliński Adrian, Urbaniak Mariusz, Witczak Marcin, Włodarczyk Krzysztof, Wolski Piotr

VIIIc
Angielczyk Agnieszka, Baldowska Monika, Burzyńska Monika, Czapska Karolina, Janicka Magdalena, Kaczmarek Ewa, Kosiak Katarzyna, Krokowska Marta, Lange Ilona, Lewandowska Magdalena, Szorcz Anna, Ziółkowska Elżbieta, Ćwik Zbigniew, Jadwisieńczak Dariusz, Karolewski Tomasz, Owczarz Artur, Paszkowski Dawid, Pietrzkiewicz Adam, Stasiewicz Marek, Stefański Daniel, Tolak Krzysztof, Tuczkowski Tomasz, Woźniak Tomasz, Wrona Paweł, Wysocki Krzysztof, Zwiewka Robert

VIIId
Baczyńska Sylwia, Bednarska Ewelina, Bogdanowicz Katarzyna, Cygańska Katarzyna, Czyżyk Agnieszka, Kluczkowska Anna, Nalaskowska Eliza, Różańska Zuzanna, Skorobohata Dorota, Skotnicka Sylwia, Szydłowska Iwona, Wantoch-Rekowska Agnieszka, Adamski Jarosław, Karkowski Michał, Kołacz Mariusz, Krakowski Marek, Łańcucki Michał, Miksa Artur, Pawlikowski Piotr, Pokrzywiec Michał, Prejs Marcin, Radczuk Michał, Szulc Robert, Szuprowski Maciej, Tymosiak Jarosław, Więckowski Rafał

VIIIe
Bartczak Sabina, Bień Sylwia, Dembek Magdalena, Gąsiorowska Sylwia, Gładkowska Żaneta, Janowska Monika, Jaros Marlena, Kowalska Małgorzata, Majewska Magdalena, Straszewska Katarzyna, Świderska Julita, Weigt Paulina, Branicki Piotr, Bugaj Marek, Frankowski Daniel, Kempa Marek, Kokot Tomasz, Krause Krzysztof, Lański Ireneusz, Mocny Robert, Pałuka Jacek, Piotrowski Przemysław, Tubielewicz Marcin, Przybylski Zbigniew, Stasiński Marcin, Świtoniak Marcin, Woźniak Artur

1993

VIIIa

Baran Sylwia, Bednarek Joanna, Dalka Beata, Fereni Patrycja, Gumowska Karolina, Grochowska Gabriela, Majewska Mariola, Karnowska Anna, Makowska Honorata, Szczodrowska Anna, Szuda Joanna, Katarzyna Wisznia, Dawidowicz Maciej, Hinz Robert, Kaminiecki Maciej, Królikowski Marek, Krygier Krzysztof, Nitka Oktawian, Nowicki Wojciech, Skóra Tomasz, Sułkowski Jakub, Szalbierz Grzegorz, Trepkowski Sławomir, Walczak Robert, Wasielewski Rafał, Worotnik Paweł, Żmich Tomasz

VIIIb
Baldowska Agnieszka, Borzych Agnieszka, Górewicz Marta, Kałka Katarzyna, Klawińska Katarzyna, Makowska Justyna, Michalska Magdalena, Ober Agnieszka, Pulchna Gabriela, Trawińska Agnieszka, Wiśniewska Agnieszka, Witkowska Monika, Badurski Artur, Chomiuk Bartosz, Janiszewski Robert, Czabański Dymitr, Czarnecki Tomasz, Jendrzejewski Radosław, Kędzierski Maciej, Maćkowiak Przemysław, Majcher Arkadiusz, Mazurek Artur, Mrówka Marcin, Saboń Patryk, Szymański Daniel, Więckowski Marcin, Megger Mariusz

VIIIc
Berka Anna, Borowska Aneta, Burzych Agnieszka, Gruszczyńska Elwira, Owczarska Kinga, Sawicka Monika, Sieraszewska Anna, Stankiewicz Anna, Sucharska Iwona, Szopieraj Aleksandra, Tyburska Karolina, Tymosiak Violetta, Zamel Joanna, Zielińska Magdalena, Borkowski Mariusz, Borkowski Piotr, Cesarz Arkadiusz, Chojnacki Marcin, Frąckowiak Filip, Grzędzicki Marcin, Hemmerling Sławomir, Idczak Tomasz, Maroszek Marcin, Miczuga Marcin, Przewoźny Sebastian, Szubiński Maciej, Twaróg Rafał, Wanat Zbigniew

VIIId
Janiszewska Małgorzata, Jeschke Alina, Kopka Karolina, Kosińska Katarzyna, Kutka Magdalena, Nadolska Małgorzata, Magnuszewska Aleksandra, Rogozińska Anna, Rybaniec Małgorzata, Sawicka Sylwia, Senoracka Beata, Świderska Danuta, Umińska Żaneta, Benkowski Krzysztof, Bilicki Rafał, Bryś Artur, Bryś Sławomir, Dąbrowski Piotr, Florczak Robert, Juszczak Paweł, Kaczmarzyński Rafał, Kopczyński Marcin, Kowalski Sławomir, Krystek Bartłomiej, Malinowski Dawid, Mazurkiewicz Tomasz, Skonieczny Paweł, Snelewski Sławomir, Szymanowski Maciej, Woźniak Bartłomiej

VIIIe
Drzewicka Aneta, Dzięcioł Justyna, Frankowska Orietta, Godlewska Ewa, Harenda Agnieszka, Kowalska Anna, Piron Agnieszka, Przelaskowska Agnieszka, Rzeżuska Izabela, Semrau Maria, Szymanik Ewa, Adamczewski Piotr, Adamski Marcin, Angielczyk Paweł, Banasiak Krzysztof, Chechła Sylwester, Dominas Marcin, Florkiewicz Marcin, Kurzawski Jacek, Moś Rafał, Rakowski Rafał, Starzyński Grzegorz, Stempnakowski Adam, Szulc Artur, Szwabiński Sławomir, Szypura Jarosław, Walczak Marcin, Ważny Rafał

1994
VIIIa

Adamska Hanna, Bleja Daria, Dzierżanowska Karolina, Grzesiuk Dorota, Hojło Joanna, Janowska Katarzyna, Krobska Justyna, Kurpios Katarzyna, Mohr Magdalena, Różańska Ewa, Szczęśniak Agnieszka, Sercow Aneta, Spychała Aneta, Sztalmirska Sabina, Zielińska Marzena, Afelt Maciej, Andersohn Piotr, Bizek Marcin, Buchaniec Dariusz, Buszman Mariusz, Chojnacki Rafał, Cichecki Jakub, Grochowski Rafał, Hetman Przemysław, Karaszewski Marcin, Krupski Krzysztof, Marciniak Marek, Markiewicz Przemysław, Nadoliński Karol, Najdowski Grzegorz, Paszkiet Marcin, Pietraszek Rafał, Przybysz Dominik, Sierek Przemysław

VIIIb
Chwiałkowska Natasza, Deżakowska Dorota, Felczykowska Renata, Gaweł Ewa, Jagodzińska Magdalena, Kaczmarek Agnieszka, Kalandyk Katarzyna, Kempa Anna, Nalińska Karolina, Nowakowska Małgorzata, Nowakowska Natalia, Owieśniak Żaneta, Stasińska Anna, Trybuszewska Dominika, Żarna Joanna, Bubacz Zbigniew, Domieracki Paweł, Grzelak Marcin, Jendykiewicz Łukasz, Kaczmarek Piotr, Kowalski Piotr, Krzemianowski Maciej, Kuczur Krzysztof, Matuszak Dariusz, Michalski Grzegorz, Mrugowski Paweł, Soliński Kajetan, Żabczyński Robert

VIIIc
Bagniewska Monika, Bielak Agnieszka, Bzdzion Ilona, Drozdowska Anna, Gajewska Beata, Jarocka Agnieszka, Liniewska Joanna, Maćkowska Renata, Młynarek Beata, Olejnik Kinga, Retlewska Agnieszka, Rzeżuska Inez, Sobczak Agata, Stec Adrianna, Wójcik Justyna, Ziółkowska Ewa, Kasprzak Radosław, Kowalski Robert, Kwolek Michał, Pietrzkiewicz Grzegorz, Przybył Marcin, Samsel Michał, Seklecki Tomasz, Tomaszewski Adam, Tomczak Przemysław, Torzewski Bartłomiej, Wiśniewski Sławomir

VIIId
Babicka Aleksandra, Bagniewska Beata, Byrszel Monika, Czyż Marzena, Kobylarz Halina, Marczak Monika, Minicz Iwona, Moppert Katarzyna, Justyna Ogorzeja, Rykała Sylwia, Sendor Karolina, Trela Aneta, Wanat Alina, Zegarlińska Urszula, Duffka Maciej, Górzyński Arkadiusz, Huryn Dawid, Kaczmarek Bartosz, Kasprzak Robert, Lech Bartłomiej, Makowski Adrian, Mazurkiewicz Paweł, Pecyna Zbigniew, Rumiński Marcin, Skarwecki Cezary, Strzeliński Rafał, Suchacki Tomasz, Wróbel Mariusz, Zdziabek Radosław

VIIIe
Borkowska Agnieszka, Brzóskiewicz Edyta, Cholerzyńska Beata, Fedek Izabela, Górka Patrycja, Grzechowiak Ewa, Kordys Małgorzata, Lipińska Dorota, Masiulaniec Paulina, Matuszak Alicja, Strzyżewska Joanna, Szypura Hanna, Brzeziński Jarosław, Czajka Michał, Gackowski Adam, Gierszewski Bartosz, Gośka Marcin, Jesionowski Marcin, Kowalski Dariusz, Kuryło Tomasz, Lewandowski Rafał, Skrzypik Marcin, Słobodzian Michał, Szymański Jacek, Wąsikowski Machał

1995
VIIIa

Ciabach Beata Dworzyńska Justyna Frydrych Emilia Korpowska Karolina Kulig Aneta Nowak Monika Nowakowska Sylwia Okoniewska Monika Olszewska Monika Piotrowska Anna Split Monika Stokłosa Anna Szafrańska Agnieszka Szedlbauer Magdalena Tubielewicz Agata Węsierska Beata Żmigrodzka Aleksandra Bilski Karol Domagała Miłosz Gwarek Bartosz Kałęka Arkadiusz Kostański Tomasz Kryspin Mariusz Mazurkiewicz Piotr Mikołajczyk Mikołaj Osmólski Marcin Pawełczak Marcin Rosiński Michał Sarnowski Mariusz Tyrakowski Rafał

VIIIb
Bąk Katarzyna Bernecka Iwona Borzych Dominika Gralak Karolina Gruszka Maja Grzybowska Katarzyna Jabłonka Małgorzata Kempa Patrycja Klomfas Anna Krajewska Karolina Krasulak Joanna Lonatowska Dominika Maliszewska Aleksandra Perlik Małgorzata Prandol Anna Rychła Joanna Szulc Joanna Ziółkowska Aneta Balicki Michał Domaniewski Michał Frasz Łukasz Gehrke Tomasz Góral Adam Ignatowicz Paweł Mrozik-Gliszczyński Wojciech Nawrotek Krystian Nowak Łukasz Olkowski Marcin Prandol Jacek Siłacz Michał Świtek Marcin

VIIIc
Bartkowska Elżbieta Ciesielska Marta Krawczyk Agnieszka Kubiak Izabela Osmólska Anita Nadolna Jolanta Ostrowska Monika Piżuch Anna Radzka Joanna Rogóż Anna Szkic Joanna Wiecka Beata Żmuda Katarzyna Borowski Dariusz Chabowski Maciej Chodkowski Michał Gołata Wojciech Hetman Marcin Joachimowski Michał Kamiński Bartosz Korejwo Radosław Kozłowski Bartłomiej Kwaśny Michał Reimus Krzysztof Winiarski Piotr

VIIId
Chojnacka Agnieszka Fereni Karolina Fik Magdalena Gałęska Anita Iglewska Magdalena Jackowska Kinga Kocikowska Karina Michalska Justyna Mielcarz Magdalena Siemionow Anna Topolska Magdalena Więckowska Anna Bożyk Marcin Deja Krzysztof Jaśkiewicz Jarosław Kokoszyński Łukasz Kudlicki Waldemar Maćkowiak Kamil Makowski Marek Mazurek Marcin Mroziński Łukasz Rumiński Michał Turowski Marek

VIIIe
Bachorska Anna Czarnecka Dominika Falarska Joanna Frąszczak Anna Grzynkiewicz Magdalena Kamińska Aneta Korbal Katarzyna Lewandowska Karolina Marchlewska Dorota Pliszka Katarzyna Sawicki Patrycja Stachecka Katarzyna Wantoch-Rekowska Katarzyna Duda Hubert Grzanka Sebastian Jagodziński Krzysztof Kaczmar Zenon Klesiński Krzysztof Kowalski Michał Leśniacki Krzysztof Lewandowski Krzysztof Majdziński Maciej Nitka Bartosz Różański Krzysztof Rżany Adam Rżany Krzysztof Skotnicki Michał Tymosiak Grzegorz Żygowski Marcin

VIIIf
Borsich Karolina Brzemińska Aneta Celusta Barbara Dawidowicz Katarzyna Gąsiorowska Angelika Jędrzejewska Magdalena Mańkowska Aleksandra Marciniak Monika Młodoszewska Joanna Wagner Ewelina Wierzbińska Małgorzata Włodarczyk Magdalena Arcimowicz Tomasz Chwil Wojciech Jaworski Maciej Juras Paweł Kutka Tomasz Lampka Michał Lech Paweł Matuszak Sławomir Ober Krzysztof Sobczak Rafał Szymański Tomasz

1996
VIIIa

Bzdzion Agnieszka Dworzyńska Joanna Karaś Sylwia Matuszak Alicja Nadolińska Jagoda Olejarz Karolina Ostrowska Anna Ościsłowska Anna Senoracka Ewa Sobotowicz Magdalena Sopońska Zofia Stempnakowska Joanna Szymańska Oliwia Umińska Arleta Zgoda Anna Brodecki Adam Jendykiewicz Arkadiusz Kisiel Juliusz Klimczak Michał Kosiński Łukasz Moch Andrzej Musiał Mariusz Piliński Mariusz Rydzyński Jacek Soliński Mateusz Styś Przemysław Szmelc Łukasz

VIIIb
Bończoszek Agnieszka Burzyńska Anna Fijałkowska Agnieszka Kiehl Angelika Kiełpikowska Magdalena Kopczyńska Monika Nadolska Kamila Pech Katarzyna Psiakowska Aleksandra Rózga Anna Skotnicka Katarzyna Szarafińska Katarzyna Szymańska Patrycja Walkowiak Magdalena Winiarska Agnieszka Zielińska Anna Bożyk Krzysztof Chodkowski Rafał Grajkowski Sebastian Jaszczyszyn Wojciech Kentzer Adam Korbal Łukasz Lipiński Michał Paliński Robert Połoński Andrzej Przybylski Roman Szarafiński Tomasz Szukaj Przemysław

VIIIc
Bożyk Anna Długosz Kamila Florczak Katarzyna Florkiewicz Anna Kubaka Katarzyna Łobodzińska Aneta Piron Anna Roubo Magdalena Rybowicz Karolina Sadowska Aleksandra Skrzypik Magdalena Strzyżewska Magdalena Trela Iwona Wierzbanowska Karolina Biernaciak Łukasz Bork Arkadiusz Dzięcioł Łukasz Kozłowski Michał Krupa Piotr Łakota Maciej Piechaczyk Sławomir Piron Marek Rzymski Arkadiusz Sercow Michał Sobczak Stefan Wieczorek Michał Zaręba Marcin Zbilski Szymon

VIIId
Grabińska Magdalena Gralak Paulina Hełminiak Emilia Jaskot Magdalena Karaszewska Justyna Marks Bożena Maroszek Agnieszka Mazajka Katarzyna Nowakowska Marta Pyśkiewicz Agnieszka Szabat Joanna Witkowska Natalia Wojdyło Daria Żmudzińska Monika Bartoszyński Michał Cherek Michał Czyżewski Krzysztof Dobosiewicz Bartłomiej Fraszczyk Maciej Jarocki Marcin Kocoń Paweł Kopczyński Łukasz Kozicki Mateusz Krawczak Piotr Mohr Paweł Sawicki Łukasz Stępnakowski Jarosław Szymański Michał Tubisz Jakub Wojtyna Rafał

VIIIe
Bachorska Ewelina Banasiak Edyta Bińczak Karolina Grzelak Angelika Grzywińska Izabela Idczak Anna Janik Joanna Kamińska Julia Kiss-Orska Dominika Kołowska Aleksandra Kotnowska Magdalena Listewnik Monika Mrówka Małgorzata Oparczyk Alina Sobolewska Aneta Sobowiec Joanna Dacewicz Jacek Grohs Cezary Kaczmarzyński Michał Pieczka Piotr Sienkiewicz Dariusz Skarwecki Maciej Szmigiel Sławomir Walczak Jarosław Wąsikowski Grzegorz Wegenke Michał Wiśniewski Roman Zyta Dawid

1997
VIIIa

Chabowska Karina Cyranowicz Rita Gackowska Hanna Gruszczyńska Mariola Klimek Żaneta Kordys Karolina Mielcarz Aleksandra Muszyńska Daria Siewert Magdalena Walczak Agnieszka Weber Anna Kiełpikowski Rafał Kubiak Arkadiusz Michalski Łukasz Mika Maciej Mocny Cezary Munczkowski Sławomir Pawlikowski Janusz Pieszczyński Grzegorz Pietrzak Michał Piórczyk Cezariusz Szczechowski Marcin Szmaglik Piotr Woźniak Łukasz Żmudziński Łukasz

VIIIb
Bielska Anna Chechła Agata Czyż Karolina Czyż Magdalena Grabowska Magdalena Iwanow Patrycja Jakubowska Dagmara Kalka Patrycja Kuryło Marta Łojewska Anna Łuczak Magdalena Łybek Dominika Moś Joanna Rafalska Angelika Chojnacki Krzysztof Kowalski Tomasz Kozłowski Damian Maciejewski Michał Magnuszewski Karol Radzki Adam Szafrański Łukasz Szubiński Ireneusz Tatomir Marek Tymosiak Robert Wierski Piotr Witt Michał Zamorski Kamil

VIIIc
Borzych Karolina Dzieciuchowicz Urszula Garczyńska Anna Jarocka Agnieszka Kałużna Anna Kozłowska Izabela Lańska Joanna Serwin Urszula Styś Anna Świderska Martyna Tubielewicz Justyna Wachacz Bernadetta Harenda Mirosław Kamiński Marcin Kamiński Michał Klimek Karol Klimek Mirosław Lipczyński Włodzimierz Mazurek Michał Miczuga Wojciech Pawełczak Jakub Sobczak Radosław Split Mariusz Wanat Arkadiusz Wiśniewski Jacek Zimny Łukasz Ziółkowski Radosław

VIIId
Bagniewska Aneta Bandoszek Beata Berndt Justyna Bilińska Emilia Kowal Katarzyna Osak Eliza Rogozińska Agnieszka Różańska Izabela Szachta Kamila Szkic Kamila Wawrzyniak Marta Bartoszak Michał Buszman Damian Domaniewski Andrzej Geske Robert Gośka Paweł Kościukiewicz Jarosław Ossowski Jakub Paterka Remigiusz Ramsz Krzysztof Sadowski Michał Szymański Patryk Szyszka Radosław Wegner Łukasz Wiland Sebastian Wiśniewski Andrzej Zegarliński Piotr Ziętak Krzysztof

VIIIe
Beck Oliwia Graczyk Magdalena Jankowska Aleksandra Jankowska Anna Kiedrowicz Aleksandra Klarkowska Anna Lewandowska Agnieszka Łukaszewska Agnieszka Młodoszewska Sylwia Rutkowska Katarzyna Skonieczna Karolina Wilbrandt Martyna Wójt Agnieszka Cholerzyński Piotr Glazik Tomasz Joachimowski Mikołaj Kapalka Maciej Kozion Łukasz Matusiak Paweł Mazurek Jarosław Moch Michał Morzyński Jakub Rżany Ireneusz Sibierski Tomasz Zauer Bartosz

1998
VIIIa

Domachowska Izabela Gruszka Dorota Hendzel Karolina Jagieło Justyna Jałowicka Jolanta Krusik Izabela Kuśpa Alina Natalia Lewandowska Rutkiewicz Helena Różańska Anna Stańczak Aleksandra Walenciuk Karolina Ziółkowska Paulina Brzozowski Tomasz Dopierała Przemysław Gadomski Piotr Gałczyński Artur Gaweł Przemysław Grabiński Marcin Gralak Marcin Kaczmarek Sebastian Kaproń Łukasz Krzysztofiak Karol Lewandowski Marcin Majcher Marcin Owieśniak Łukasz Ryszka Rafał Starościak Jarosław Kuraś Michał

VIIIb
Bernecka Paulina Dura Marta Fraszczyk Marta Grzybowska Natalia Grzywińska Magdalena Hinz Agnieszka Karczewska Justyna Karnicka Jagoda Krzywina Wioletta Mazurkiewicz Kinga Pejka Karolina Piegłowska Natalia Stevesandt Dominika Wieczorkowska Joanna Bielecki Marcin Byrszel Michał Gabrych Krzysztof Kończal Robert Nenow Damian Pawlikowski Karol Pieszczyński Sławomir Praduń Mariusz Przybylski Marcin Rogóż Robert Stępnakowski Krzysztof Tempski Patryk Topolski Krzysztof Waliszewski Michał Wiśniewski Michał Wolski Rafał

VIIIc
Chojnacka Agnieszka Dastych Angelika Długosz Agata Dudkowska Karolina Kocaba Agnieszka Kwiatkowska Agnieszka Matylis Karolina Możdżyńska Małgorzata Stasiak Justyna Stefańska Ewelina Bilski Filip Brodecki Paweł Czajkowski Michał Czyżewski Piotr Dobiała Patryk Kowalski Michał Kowalski Zbigniew Krasiński Patryk Landowski Maciej Madej Łukasz Olszewski Łukasz Pacewicz Wojciech Paluszek Rafał Powroźnik Wojciech Przybyło Jerzy Siwiec Michał Szumski Sebastian Wiland Łukasz Woźniak Dawid Żurawski Bartosz

VIIId
Bodzioch Dagmara Chojnacka Anna Czyż Katarzyna Dolińska Ewa Hoffman Joanna Kędzierska Jolanta Kudlicka Olga Morzyńska Alicja Przybylska Roksana Ronowska Natalia Skotnicka Joanna Szczudło Justyna Tucholska Sylwia Urbaniak Marlena Falarski Maciej Frankowski Lesław Grochowski Jarosław Kamiński Grzegorz Klarman Michał Klomfas Sławomir Kondraciuk Krzysztof Kozicki Przemysław Matusiak Mariusz Procelli Kamil Rehlis Paweł Rżany Patryk Spryszyński Łukasz Sztalmirski Łukasz Wycichowski Grzegorz Żurawa Daniel

VIIIe
Berendt Katarzyna Erward Angelika Fijałkowska Ilona Gapińska Aleksandra Grzelak Monika Hemmerling Marzena Iglewska Katarzyna Jaśkiewicz Joanna Korbińska Alicja Lisewska Agata Majek Joanna Musiał Aleksandra Pyśkiewicz Magdalena Stankiewicz Agnieszka Chmielewicz Paweł Kaźmierczak Robert Kopka Łukasz Korpal Jarosław Lisewski Jarosław Majda Piotr Mądry Marcin Papierz Juliusz Prejs Łukasz Ruciński Paweł Szabat Rafał Szymański Paweł Winiarski Michał

1999
VIIIa

Barczykowska Blanka Bożyk Marzena Cholerzyńska Małgorzata Frydrych Anna Klarman Paulina Kowalska Monika Majer Monika Pieczka Agnieszka Pyszka Daria Rogalska Joanna Świtoniak Agnieszka Wesołowska Katarzyna Wojdylak Ewelina Ziółkowska Aleksandra Żuchowska Magdalena Böttcher Piotr Gmurczyk Artur Hardyk Tomasz Jagodziński Marek Jałowicki Marcin Korbiński Jakub Lipczyński Marcin Milewski Łukasz Piotrowski Przemysław Szczęsny Wojciech Worotnik Michał Zaręba Filip

VIIIb
Bartczak Adrianna Bedra Karolina Bergander Magdalena Budysz Ewelina Cesarz Barbara Grzesiuk Justyna Ignatowicz Katarzyna Łodzińska Olga Rakowska Lucyna Robaczewska Paulina Sierek Karolina Świtek Beata Tokarz Katarzyna Bożyk Bartłomiej Gołata Tomasz Grzanka Łukasz Jaworski Karol Kaszyński Mariusz Kozłowski Damian Krecz Jarosław Kujawa Maciej Michałowski Michał Mioduski Jacek Piastowski Maciej Styś Bartosz Winiarski Tomasz Witosławski Tomasz Wojnarowicz Bartłomiej

VIIIc
Bonin Zofia Dermont Jolanta Dworak Kornelia Kalka Katarzyna Lewandowska Natalia Mikołajczyk Agnieszka Modzelewska Aleksandra Nowakowska Magdalena Olejnik Paulina Pakulska Małgorzata Szuda Małgorzata Walczak Emilia Willa Ewelina Żółtowska Marta Abramowski Dariusz Brzeziński Dawid Kosiara Kamil Kostrzewa Rafał Mrugowski Przemysław Olszewski Kamil Ossowski Arkadiusz Paliński Leszek Piotrowski Arkadiusz Przewoźny Przemysław Rafalski Rafał Urbielewicz Dawid Winiarski Michał

VIIId
Brzemińska Ewelina Chmara Patrycja Chojnacka Aleksandra Grabowska Katarzyna Klucz Karolina Kozłowska Ewelina Lamentowicz Agnieszka Powroźnik Elżbieta Seklecka Justyna Sochacka Monika Strzelecka Daria Szymańska Agata Wypijewska Ewelina Godlewski Łukasz Kopka Szymon Kruszka Maciej Kubiak Paweł Kutka Jakub Majcher Ireneusz Miszewski Jacek Nowak Paweł Polek-Polkowski Adam Stolarczyk Robert Semenowicz Marek Szorcz Sławomir Spychalski Adam Waliszewski Łukasz Wełniak Krzysztof

VIIIe
Buczkowska Aleksandra Frankowska Magdalena Frątczak Agata Grochowska Kamila Korejwo Magdalena Kubacka Patrycja Kubaka Michalina Lichocka Ewa Maciejewska Ewa Makowska Anita Mrozińska Paulina Pikura Agnieszka Witt Katarzyna Zakrzewska Magdalena Broda Maciej Głowski Przemysław Grochowski Grzegorz Homa Sławomir Juszczak Łukasz Karwaszewski Krystian Maliński Maciej Mielnik Adrian Mroziński Michał Rychły Piotr Schreiber Oskar Stefański Rafał Trychoń Piotr Wrońkowski Damian Zych Radosław Żurawlew Marcin

2000
VIIIa

Balcerak Natalia Bautembach Paulina Ceglarska Anna Jarysz Marta Kaczmarek Katarzyna Kopka Agnieszka Kotyńska Patrycja Mozgała Marta Muszyńska Katarzyna Ryszkiewicz Joanna Stroińska Iwona Szulc Dorota Tomaszewska Daria Borowski Przemysław Dobiała Łukasz Dobrzyński Marek Kukliński Marcin Kudelski Rafał Mozgała Marek Nowakowski Piotr Ostrowski Tomasz Pieńkos Przemysław Ślachciak Jarosław Wenda Artur Woliński Kacper

VIIIb
Czesińska Joanna Domagała Kinga Lazarek Anna Okonek Anna Sztabińska Aleksandra Szwemin Agnieszka Szymańska Marika Zaranek Katarzyna Berent Przemysław Bielecki Wojciech Graul Cezary Kępiński Dawid Korpal Marcin Mania Damian Michaliszyn Dawid Olkowski Adam Osak Paweł Pituch Wojciech Ratajewski Mateusz Rosiński Łukasz Sawicki Jarosław Szymański – Rączka Andrzej

VIIIc
Baran Magdalena Barczykowska Klaudia Dzieciuchowicz Lidia Grześkowiak Kamila Kabat Karolina Mazurek Marta Rogalska Izabela Stasińska Ewa Szatkowska Sylwia Szmigiel Natalia Witczak Beata Brzeziński Szymon Dastych Rafał Dominas Michał Jaszczyszyn Michał Krause Krzysztof Kulig Krzysztof Lisiecki Jarosław Piwoński Dawid Stemplewski Dawid Szumski Marcin Świtała Piotr Tereszczuk Jakub Tonder Rafał

VIIId
Bathis Anna Boniecka Marlena Hoffmann Magdalena Karnicka Agata Kocaba Malwina Łybek Małgorzata Munczkowska Weronika Nowak Magdalena Raczyńska Edyta Szukaj Izabela Walenciuk Magdalena Wdowiak Joanna Bogunia Jakub Czyż Paweł Erward Adria Jeske Łukasz Kosmatka Michał Koźbiał Marcin Leśniewski Adam Michalski Adam Muskus Dariusz Rabacha Daniel Rumiński Tomasz Semenowicz Jakub Stryszek Jacek Toboła Kamil Urban Wojciech Witkowski Paweł Zadrażyński Bartłomiej

VIIIe
Brzezińska Kinga Grobelna Anita Kałka Anna Lakomska Monika Malińska Aleksandra Miodunka Georgina Pliszka Joanna Rydzewska Karolina Żurawlew Magdalena Adamczyk Karol Borzych Piotr Gałczyński Radosław Górski Aleksander Jackowski Maciej Jankowski Krzysztof Jesionowski Łukasz Krzemkowski Błażej Kwolek Tomasz Polachowski Tomasz Skonieczny Piotr Sobociński Łukasz Szczęsny Bartłomiej Sztrajch Dariusz Tuczkowski Marek Wilant Łukasz Żydek Marcin

6a
Brzuskiewicz Magdalena Chojnacka Paulina Dacewicz Katarzyna Jankowska Aneta Kamińska Barbara Kowalska Roksana Kurzawa Paulina Nadolińska Anna Rerek Monika Rode Aleksandra Sikora Sylwia Witczak Aneta Adamczewski Wojciech Balcerak Marcin Branicki Paweł Fiedorowicz Marcin Grzybowski Sebastian Janczarski Mariusz Jesionowski Robert Leśny Marek Maćkowiak Adrian Owczarski Mariusz Spryszyński Bartosz Stefanski Szymon Szczepański Marek Świerkowski Dawid Wanat Jarosław

6b
Bujanowska Magdalena Gotowicz Marta Jędrzejczak Justyna Kabala Magdalena Kańciak Sylwia Kaszyńska Anna Nowakowska Marzena Rżana paulina Sokołowska Joanna Szczepanek Natalia Bujanowski Błażej Górecki Patryk Grąbczewski Sebastian Kamiński Paweł Kosiak Bartosz Kozłowski Marcin Lamentowicz Artur Lewandowski Krzysztof Machowski Dominik Matusewicz Jakub Mruk Krystian Rogoziński Kamil Ruciński Kamil Sobota Rafał Stanaszek Bartosz Synak Borys

6c
Bleja Grażyna Bonin Marcelina Bubacz Justyna Dembek Małgorzata Grobelna Malwina Jadwisieńczak Wioletta Jałowicka Renata Kolander Joanna Kosiara Emilia Kozłowska Agnieszka Liczbik Monika Ossowska Małgorzata Pieńkos Renata Piotrowska Monika Szocińska Wioleta Afelt Michał Grzegorczyk Maciej Grzesiński Maciej Michaliszyn Mateusz Ossowski Michał Parzych Wojciech Raubo Dariusz Stachowiak Łukasz Szymański Mateusz Ślachciak Tomasz

6d
Adamczyk Natalia Chmielewicz Anna Erward Arleta Gackowska Marta Hoffmann Katarzyna Klarman Ewelina Krasula Natalia Kutka Katarzyna Maliszewska Daria Pyszka Aleksandra Romanowicz Agnieszka Szota Dominika Wiśniewska Magda Balwiński Przemysław Bautembach Kamil Bielski Piotr Fortowski Bartłomiej Frejgandt Jerzy Janiec Jerzy Jarzemski Marcin Juzyszyn Mariusz Kasnowski Jakub Kiciński Przemysław Mroziński Maciej Olszewski Andrzej Pierwieniecki Przemysław Włodarczyk Jarosław

2001
6a

Badzińska Marta Bilicka Dorota Bochniak Kinga Bucholska Katarzyna Fedorowicz Dagmara Janczarska Barbara Pracka Agnieszka Senoracka Hanna Sych Marta Wadyńska Marta Bugała Waldemar Bukowiński Paweł Chudziak Krzysztof Jarzemski Łukasz Jurkiewicz Filip Lewandowski Mateusz Milewski Bartosz Napierała Arkadiusz Wegner Kamil Zientara Damian Żurański Jacek

6b
Bathis Magdalena Bielska Oliwia Czołpińska Magdalena Dąbrowska Marta Iciek Ewa Janiec Natalia Kasnowska Anna Kicińska Estera Klimczak Natalia Komsta Karolina Koźbiał Marta Maliszewska Milena Małecka Sandra Mikołajczyk Agata Pilińska Joanna Prus Anna Wiśniewska Angelika Wypych Edyta Antkowiak Bartosz Behrendt Łukasz Brzozowski Jakub Gackowski Mateusz Jaskot Adam Olszewski Piotr Racławski Mikołaj Retlewski Adam Sawicki Dawid Stryszek Maciej Ziółkowski Marek

6c
Bajor Emilia Baldysiak Paulina Bartuszyńska Patrycja Chojnacka Małgorzata Delipacy Roksana Dera Agnieszka Kłos Danuta Kocińska Natalia Pawlicka Natalia Salaber Emilia Tereszczuk Beata Walther Agnieszka Żurawska Magdalena Dalka Marek Fackowski Radosław Jędrusik Kamil Maciejowski Marcin Orłowski Krystian Ostrowski Jacek Szymański Daniel Wanat Igor

6d
Czołgasz Małgorzata Dobrzyńska Katarzyna Górecka Anna Korbińska Sylwia Karuzel Martyna Orzechowska Aleksandra Rode Marta Siłakowska Anna Wąsikowska Agnieszka Wiland Sylwia Żuchowska Agnieszka Antkowiak Tomasz Gąsiorowski Damian Hejda Jakub Herzberg Krzysztof Kowalski Bartosz Kurdelski Michał Kwiatkowski Bartosz Modzelewski Paweł Nikel Tomasz Szarogroder Paweł Szopiński Rafał Szmelc Mateusz Szneydrowski Dennis Urbielewicz Patryk Zakrzewski Marcin

2002
6a

Baścikowska Marta Bejczak Marta Bożyk Joanna Buchaniec Aleksandra Czerska paulina Kitajgrodzka Iwona Kryszak Karolina Ossowska Iga Płaszczykowska Marta Szymańska Magdalena Tomczak Michalina Waszkiewicz Monika Wawro Martyna Węgierska Joanna Wypych Kamila Gaweł Łukasz Giżyński Krzysztof Juras Maciej Matejek Marcin Nowek Krzysztof Nowicki Piotr Rozwadowski Janusz Szmigiel Radosław Wiśniewski Piotr Zyta Jakub

6b
Bagrowiska Aleksandra Bleja Karolina Kaźmierczak Angelika Korbińska Marta Łajs Ewelina Mokrzycka Aleksandra Niedbalska Magdalena Pech Małgorzata Praska Patrycja Rżany Magdalena Siemińska Oliwia Brzeziński Krystian Fijałkowski Łukasz Gockowiak Karol Malinowski Adrian Mazurek Dawid Milniczuk Michał Nacewicz Mikołaj Umiński Krzysztof

6c
Cackowska Natalia Chudzińska Bożena Ciechowska Monika Ciemna Agnieszka Ferenz Monika Krzyżanowska Ewelina Kuklińska Karolina Kurzawa Karolina Lewandowska Marta Lisiecka Małgorzata Szczepkowska Sandra Chojnacki Piotr Fiedorowicz Piotr Frankowski Marcin Hennig Sebastian Malich Łukasz Pieczka Robert Polachowski Zbigniew Rajmann Adrian Rutkowski Marcin Spryszyński Sebastian Zadrażyński Jakub Zdrojewski Marek

6d
Berent Katarzyna Bryła Aleksandra Dalasińska Marta Domaradzka Magdalena Fibor Katarzyna Grzybek Anita Jacewicz Marita Jaśkowiak Martyna Paluszek Natalia Rucińska Paulina Spychaj Agnieszka Winiarz Monika Bednarek Łukasz Borucki Mateusz Boruta Łukasz Czołgasz Piotr Lipkowski ArkadiuszMruk Sebastian Piotrowski Radosław Przybył Damian Rózga Paweł Sternicki Łukasz Szczechowicz Marcin Szczechowicz Miłosz Szejner Marcin Tylicki Sebastian Żółtowski Mateusz

6e
Bieńkowska Martyna Urzędowska Marta Korycka Monika Kruzińska Brygida Lipińska Maria Przygodzka Aleksandra Szendel Weronika Witkowska Oliwia Fifielski Dawid Głowacki daniel Gołębiewski Jakub Lewicki Kamil Nitecki Piotr Ratajczak Marcin Siewaszewicz Krzysztof Siuda Wiktor Smoliński Przemysław Thielman Sebastian Zawal Hubert

6f
Balcerowska Paula Chełminiak Marika Częstochowska Patrycja Gryzik Monika Homma Daria Kołuda Sandra Piątkowska Agnieszka Wodrowska Anna Ciesielski Kamil Grajek Patryk Juhnke Jakub Kominczak Kamil Labich Kamil Machtel Piotr Małysz Mateusz Masłowski Damian Mróz Andrzej Niwiński Marcin Stoiński Michał Weyna Daniel

IIIA
Bagrowiska Bożena Chrośniak Monika Czerwińska Katarzyna Górecka Aleksandra Huryn Joanna Krupska paulina Kulisiewicz Anita Pejka Kamila Wegner Aleksandra Wiecka Monika Wilbrandt Malwina Wiśniewska Agata Wojda Monika Bartoszak Bartosz Dąbrowski Szymon Graul Tomasz Jakielewicz Bartłomiej Kossakowski Maciej Krecz Sławomir Krzemkowski Paweł Kurowski Łukasz Lehman Wojciech Mądry Łukasz Nowak Łukasz Nowicki Tomasz Popow Piotr Stanisławski Miłosz Tonder Mateusz Witosławski Marcin

2003
6a

Baldysiak Anna Bochniak Agnieszka Fackowska Joanna Grześkowiak Magdalena Klimczak Renata Kowalczyk Katarzyna Mroz Monika Nowakowska Agnieszka Osińska Agnieszka Ptaszyńska Jagoda Skonieczna Anna Szołyga Ewelina Szymczak Paulina Witczak Agata Bednarek Jordan Dąbrowski Mateusz Fackowski Tomasz Haftkowski Paweł Krzewiński Andrzej Łukomski Kamil Nowicki Paweł Polek-Polkowski Marcin Wegner Maciej

6b
Blomkowska Magdalena Boruta Joanna Górzyńska Weronika Kulczyńska Jowita Madzińska Monika Moskal Weronika Munczkowska Zuzanna Nikel Anna Pałczyńska Weronika Piątkowska Danuta Rosińska Agnieszka Taraszkiewicz Karolina Żydek Marta Bajor Tomasz Cierżnicki Michał Czupryna Mateusz Frankiewicz Kamil Grąbczewski Sławomir Kalitowski Tomasz Kapucki Arkadiusz Madej Tobiasz Marenda Łukasz Owczarz Łukasz Poturalski Paweł Rybka Daniel Tomczak Damian Tonder Dawid Walczak Adam

6c
Borsz Monika Caban Kamila Gumińska Aleksandra Kiełpikowska Maja Kowalczyk Aleksandra Małkowska Paulina Mikołajewska Hanna Perszutów Małgorzata Polak Monika Roman Paulina Straszewska Agnieszka Styś Katarzyna Wiśniewska Zuzanna Adamczewski Krzysztof Balcer Andrzej Hajdukiewicz Grzegorz Jędyczowski Karol Kalinowski Dominik Kłos Tomasz Mierzbiczak Aleksander Olejnik Maciej Rajmann Przemysław Rydzewski Mateusz Sikora Przemysław Strześnicki Adam Szczypkowski Szymon Żuchowski Andrzej

6d
Budysz Michalina Czesińska Natalia Kuzyszyn Paulina Kaczyńska Paulina Kocińska Emilia Maćkowiak Aleksandra Nowak Jessica Pawlicka Dominika Piotrowska Ilona Schirakowska Sandra Skarwecka Marta Skibińska Monika Umińska Anna Walther Lucyna Balbuza Addar Ciupak Daniel Gmurczyk Jacek Grajewski Adam Janik Rafał Jarzyński Maciej Rogalski Adam Rulewski Tomasz Serwin Szymon Tojek Marcin Wąsikowski Bartłomiej

6e
Bona Monika Dąbrowska Kinga Frąckowiak Dagmara Grzebielucha Dagmara Jaworska Klaudia Pyrzyna Marta Ratajczak Marta Sobolewska Karolina Zboińska Agata Żyndul Barbara Armknecht Damian Borzych Mateusz Demski Łukasz Gotowalski Damian Urzędowski Marcin Jagielski Krzysztof Lewandowski Grzegorz Mazurkiewicz Jacek Mudyna Przemysław Orłowicz Bartosz Serowski Mateusz Sosiński Tomasz Stachowiak Michał Stemplewski Patryk Szewczuk Mateusz Teresiński Jan

6f
Bonk Joanna Dębowska Iwa Kiziak Agnieszka Krzyżaniak Daria Kulig Angelika Majda Kamila Rudzka Magdalena Zielińska Kamila Zielińska Katarzyna Adamczyk Aleksander Błaszczak Krzysztof Ciesielski Kamil Dudzic Łukasz Jaśkowiak Michał Kabat Arkadiusz Kaminiecki Patryk Kempiński Marcin Kulas Michał Madziński Marcin Nowicki Krzysztof Skonieczny Patryk Tyczyński Mikołaj Wałęsa Patryk

IIIA
Bujanowska Magdalena Gotowicz Marta Kabala Magdalena Kaszyńska Anna Klarman Ewelina Michaliszyn Paula Nowakowska Marzena Rżana Paulina Sokołowska Joanna Szczepanek Natalia Szmycińska Anastazja Wiśniewska Magda Bąk Bartosz Bethke Jakub Bujanowski Błażej Górecki Patryk Grąbczewski Sebastian Kamiński Paweł Knapkiewicz Mateusz Kosiak Bartosz Kozłowski Marcin Lamentowicz Artur Lewandowski Krzysztof Machowski Dominik Matusewicz Jakub Mruk Krystian Rogoziński Kamil Stanaszek Bartosz Żarnowski Marcin

2004
6a

Błotna Martyna Bryja Aleksandra Bugała Sandra Bukowska Monika Osowska Martyna Pecyna Judyta Salaber Adrianna Sobolewska Agata Stankiewicz Justyna Szczechowska Jolanta Szczukowska Angelika Szpindla Anna Burek Michał Czołpiński Marek Jagieło Patryk Justka Piotr Kamiński Daniel Muskus Maciej Nowocień Łukasz Spychalski Marek Stevesandt Tomasz Świder Tomasz Świtkowski Filip Tyniecki Dawid

6b
Górska Marcelina Grochala Karolina Katafiasz Paulina Kucharska Dominika Marciniak Maja Modzelewska Katarzyna Owczarska Karolina Peplińska Aleksandra Pietkiewicz Anna Piotrowska Justyna Różek Oktawia Siminska Joanna Falkiewicz Mateusz Frąckowski Kacper Fuss Dawid Jankowski Adam Jendykiewicz Filip Kotko Michał Mirota Fryderyk Rulewski Adrian Serwin Jakub Sprawka Henryk Szczepanowski Paweł Wawrzyniak Adam Winiarski Mateusz Nowakowska Patrycja

6c
Bandurska Marta Chmara Natalia Grabowska Dorota Grzeszczak Sandra Jasińska Marta Kaszubska Angelika Koszyńska Kamila Nowakowska Patrycja Sajdak Kamila Sobocińska Aleksandra Strzelecka Anna Tomkowicz Paulina Wolnikowska Katarzyna Zyta Aleksandra Górnacki Dawid Hinc Karol Kalitowski Przemysław Kaźmierczak Piotr Kubiak Tomasz Matusiak Adam Mruk Adrian Olejniczak Dawid Pankowski Piotr Pruss Maciej Pruszak Adrian Ratajewski Łukasz Siewaszewicz Jacek Straszewski Paweł Weder Piotr Węgierski Lucjan

6d
Banasiak Dominika Banaszewska Milena Bukowska Anna Deja Kinga Hinz Anna Krawiec Sandra Leśniacka Anna Nowak Agnieszka Popow Monika Powroźnik Joanna Roman Patrycja Słowińska Anita Trychoń Zuzanna Zubrycka Zuzanna Bednarek Kamil Cała Arkadiusz Fedorowicz Piotr Góra Paweł Gularek Sebastian Kania Krzysztof Kotowski Marcin Liczbik Pawel Lisewski Dominik Piwecki Pawel Soliński Joachim Szczepanek Kacper Szyszło Mateusz

6e
Barciszewska Aleksandra Ciesielska Julita Czubek Patrycja Dąbrowska Kamila Gołąbek Ewa Hernacka Anna Imbiorkiewicz Joanna Januchowska Daria Rogalska Karolina Thielmann Angelika Wojtasik Paulina Zimny Dagmara Chmurzyński Jakub Chudziak Aleksander Górski Marcin Grzędowski Marcin Kondraciuk Mateusz Kuzimski Kacper Skowroński Michał Tomczak Maciej Włodarczyk Rafał Ząbek Krystian Zdziebło Marcin Ziemian Adrian Zasadowski Dawid

6f
Borzych Aleksandra Bury Katarzyna Dziedziak Katarzyna Gruss Martyna Gryzik Julita Homma Joanna Idziak Katarzyna Jeziorska Natalia Mizak Magdalena Pawlicka Natalia Pozorska Julia Tomczak Anna Ciesielski Łukasz Dolatowski Damian Drews Patryk Gądek Patryk Grela Łukasz Jankiewicz Jakub Karczewski Kamil Ochocki Piotr Piątkowski Artur Pisarek Paweł Podemski Łukasz Wojcieszak Dominik Majcher Michał

IIIA
Czołgosz Małgorzata Dobrzyńska Katarzyna Górecka Anna Kocińska Anna Ochocka Iga Siłakowska Anna Wąsikowska Agnieszka Wiland Sylwia Żurawska Magdalena Drzazga Łukasz Gąsiorowski Damian Herzberg Krzysztof Kowalski Bartosz Krawczuk Łukasz Kwiatkowski Bartosz Modzelewski Pawel Nickel Tomasz Spica Radosław Szarogroder Paweł Szmelc Mateusz Szneydrowski Dennis Szopiński Rafal Święcicki Damian Urbielewicz Patryk Zakrzewski Marcin

2005
6a

Adamczyk Agnieszka Baścikowska Anna Behrendt Sandra Ciesielska Magdalena Idczak Agnieszka Kaszubska Natalia Kitajgrodzka Agnieszka Lewicka Magdalena Małkowska Kamila Patyk Joanna Poniatowska Joanna Czajkowski Rafał Dworzyński Maciej Gołąbek Jakub Grajewski Wiktor Hejda Bartłomiej Janczarski Piotr Kubiak Paweł Machowski Patryk Maciejewski Maciej Maliszewski Adrian Pecyna Mateusz Pieczka Daniel Szczepaniak Bartosz

6b
Czaplewska Aleksandra Dojss Angelika Jancewicz Marta Łajs Patrycja Matusiak Katarzyna Nenow Sonia Pałczyńska Milena Zaranek Marta Borsz Maciej Czesiński Paweł Firla Janusz Gnat Mirosław Kraśniewski Dominik Południak Mikołaj Przeniosło Olaf Radtke Michał Strabel Bartosz Tomczak Sławomir Tyburek Patryk Wilbrandt Emilian Zieliński Bartłomiej

6c
Bartosz Aleksandra Chudzicka Marta Górzyńska Marta Krajnik Małgorzata Modzelewska Maria Mróz Malwina Przybielska Agnieszka Rydzewska Marta Tomczynska Natalia Wieczorek Zuzanna Kozioł Bartłomiej Nowak Tomasz Nowakowski Łukasz Ozner Pawel Piątkowski Krzysztof Rogaczewski Pawel Rutkowski Radosław Siewaszewicz Maciej Soliwoda Łukasz Soliwoda Mateusz Szymański Łukasz Wieczorek Maciej

6d
Chruścicka Paulina Kończal Roksana Kosiorowska Kamila Lewicka Agata Łuczak Paulina Nowicka Natalia Piskorska Agata Sengebusch Martyna Wiśniewska Marta Brzeziński Jan Chełmicki Paweł Chruszczewski Maciej Gadaszewski Dawid Homma Paweł Kamiński Marek Kandyda Sebastian Kośmider Patryk Marks Piotr Narojczyk Arkadiusz Pisarek Przemysław Trystuła Dawid Witkowski Marcel Żurak Marcin

6e
Bizoń Paula Kulas Agnieszka Lipa Alicja Malinowska Sara Pankowska Agnieszka Pierwieniecka Ludwika Sochach Daria Sokołowska Aleksandra Stawiszyńska Paulina Szlendak Anna Szwemin Aleksandra Winiarz Anna Belt Paweł Frankiewicz Daniel Grzesiński Radosław Kurowski Szymon Kurowski Tymoteusz Lewandowski Łukasz Miler Przemysław Mrotek Adam Nadolski Adam Nowakowski Krzysztof Raczyński Mikołaj Walczak Albert Wiśniewski Tomasz Wittkowicz Jakub

IIIA
Bagrowska Aleksandra Bathis Magdalena Berent Katarzyna Cackowska Natalia Domaradzka Magdalena Ferenz Monika Fibor Katarzyna Jaśkowiak Martyna Lipińska Maria Łajs Ewelina Paluszek Natalia Rucińska Paulina Winiarz Monika Bednarek Łukasz Borucki Mateusz Boruta Łukasz Czołgosz Piotr Giżyński Krzysztof Kamiński Michał Kozłowski Wojciech Lipkowski Arkadiusz Mruk Sebastian Przybył Damian Rózga Paweł Szczechowicz Marcin Szczechowicz Miłosz Szejner Marcin Tylicki Sebastian Wajnert Paweł Żółtowski Mateusz

2006
6a

Blomkowska Anna Frankowska Monika Gąsior Paulina Górska Angelika Jaszczyszyn Monika Juszczak Monika Kołodziejczak Lidia Osińska Kinga Sajdak Magdalena Skowrońska Beata Ząbek Jagoda Bieńkowski Hubert Bzdęga Dawid Gacka Kacper Jackowiak Jakub Kurzeja Łukasz Lewandowski Bartłomiej Maćkowski Damian Majda Mikołaj Okoń Mikołaj Pasterski Damian Pietruszyński Damian Zych Bartłomiej Żuchowski Michał Przybylski Norbert

6b
Borońska Joanna Chudzicka Aleksandra Cierżnicka Anna Dudzic Daria Giołczyńska Wiktoria Grąbczewska Sylwia Łozicka Sylwia Łozicka Martyna Pleszyńska Marlena Raszeja Marta Sawicka Anna Ciesielski Marcin Gerc Maksym Janczarski Paweł Kowalczyk Adam Madziński Kamil Podgórski Wiktor Raszeja Mateusz Różewicki Bartosz Skibiński Bartłomiej Węglarz Wojciech Wiland Maciej Wojcieszak Patryk Zygmański Karol

6c
Chełminiak Doriana Dulęba Sylwia Fortowska Marta Grabarska Monika Nalewalska Magdalena Nowak Magdalena Olifierko Agata Robakowska Anna Sobczak Aleksandra Szopik Natalia Turek Klaudia Wasil Monika Zubrycka Katarzyna Żyndul Ewa Falkiewicz Nikodem Grzybowski Jakub Klóska Maciej Kołodziejczak Piotr Lichocki Stanisław Poturalski Piotr Seklecki Marcin Szelągowski Damian Wojda Maciej Zawal Michał Zabek Patryk Zubrycki Jan

6d
Ferenz Mariola Kaczmarek Weronika Łataś Marta Nowakowska Julita Paprocka Karolina Peplińska Magdalena Piechocka Magdalena Sołtysińska Liwia Winiarz Magdalena Wojtas Elwira Dacki Andrzej Frejgandt Alex Frost Wiktor Grubich Dawid Jesion Sebastian Jóźwiak Adrian Kamiński Marek Kasznia Mikołaj Kiełczewski Filip Lamparski Michał Majdziński Michał Maruszewski Samuel Sieńko Piotr Szymczak Radosław Świerblewski Maciej Weder Maciej Wiese Łukasz

6e
Arkuszewska Sandra Borowicz Klaudia Dolska Marta Górna Katarzyna Kowalska Agnieszka Majda Karolina Piwkowska Monika Rudzka Marta Szajgin Zuzanna Woźniak Karolina Błażejewski Dawid Chrominski Maciej Ćwikliński Mikołaj Dolatowski Bartosz Hulisz Patryk Kempiński Tomasz Kiełpiński Martin Kowal Kamil Leśniewski Przemysław Łukomski Mateusz Orzechowski Patryk Spryszyński Mateusz Urbielewicz Leszek Witkowski Dawid Woś Michał

IIIA
Boruta Joanna Dembińska Angelika Kuźmicka Martyna Kwapis Barbara Moskal Weronika Munczkowska Zuzanna Nickel Anna Pałczyńska Weronika Rosińska Agnieszka Taraszkiewicz Karolina Andrulewicz Konrad Bajor Tomasz Białas Jakub Cierżnicki Michal Czupryna Mateusz Frankiewicz Kamil Grąbczewski Sławomir Kalitowski Tomasz Kapucki Arkadiusz Krawczuk Dawid Madej Tobiasz Mieszczyński Kamil Owczarz Łukasz Poturalski Paweł Rudlewski Tomasz Rybka Daniel Tonder Dawid Walczak Adam

2007
6a

Białecka Ewa Błaszczak Angelika Cieślik Dominika Czulik Daria Gill Patrycja Grochal Patrycja Koszyńska Arletta Kutka Marcelina Majcher Monika Nadolna Emilia Szczepanowska Wiktoria Wieczorkowska Maria Zielińska Magdalena Cylwik Damian Filarecki Patryk Idczak Dawid Konop Tomasz Kopański Adam Kubis Gracjan Maciejewski Bartłomiej Mikrut Mateusz Miszkiewicz Przemysław Nowacki Łukasz Oracki Kamil Parnowski Michał Pleszyński Adrian Ratajewski Błażej Rudziński Dawid

6b
Bonin Amelia Buczkowska Jolanta Hoppe Justyna Krawczyk Monika Krawiec Angelika Moskal Martyna Mrotek Karolina Mrotek Natalia Południak Karolina Rakowska Alicja Rutkowska Adrianna Stawiszyńska Agata Walkowiak Klaudia Badziągowski Jakub Byrszel Paweł Garbacz Mikołaj Florkowski Marcin Klugiewicz Mateusz Kopowski Patryk Mikucki Marcin Mlicki Mikołaj Mullai Tobiasz Niwiński Jakub Rudziński Mateusz Schirakowski Krystian Walczak Patryk Wasil Paweł Wikieł Maksym

6c
Balcerowska Sara Ciupak Marta Dąbrowska Magdalena Ejsymont Angelika Konsik Krystyna Kozicka Magdalena Mularczyk Karolina Pieńkos Justyna Pietkiewicz Hanna Rozmarynowska Sara Staniszewska Daria Golec Adrian Ligierski Adrian Nasalski Kacper Bartkowiak Damian Rosołowski Pawel Siminski Kasper Skórzewski Marcin Sobański Bartosz Stańczuk Jakub Wiśniewski Michał Woźniak Michał Zalewski Odyseusz Zieliński Bartosz

6d
Bobrowska Karolina Brzemińska Adrianna Góra Małgorzata Hojło Klaudia Iskra Dominika Jasińska Hanna Krajnik Katarzyna Mazurek Paulina Melach Daria Nowak Paula Peplińska Monika Podlawska Paulina Szparaga Weronika Szpinda Aleksandra Szymczak Paula Ząbek Sandra Burzyński Patryk Gołda Tomasz Jakubowski Filip Jarysz Jakub Kempa Adam Królikowski Rafał Kujaciński Marcin Piasecki Michał Sprawka Wiktor Tojek Michał Wegner Aleksander Żurański Wojciech Lewicki Patryk

6e
Bednarek Dominika Borowska Wiktoria Fibor Agnieszka Kamińska Marcelina Kiełpikowska Paulina Kozłowska Magdalena Pecyna Kinga Przeniosło Oliwia Sowińska Martyna Superczyńska Adrianna Szydłowska Martyna Wereda Kamila Grzybek Marcin Jankowski Kacper Lipski Miłosz Moszkowski Mateusz Nowakowski Radosław Polańczyk Wiktor Pruszak Patryk Przybyłowski Remigiusz Racławski Sebastian Stasiński Rafał Szwemin Wojciech Walczak Oskar Zalewski Damian Zieliński Kacper Żurawicz Damian

IIIA
Badurska Marta Chmara Natalia Grabowska Dorota Grzeszczak Sandra Jasińska Marta Kaszubska Angelika Koszyńska Kamila Leśniacka Anna Sajdak Kamila Sobocińska Aleksandra Strzelecka Anna Tomkowicz Paulina Zyta Aleksandra Bonisławski Tomasz Hinc Karol Kalitowski Przemysław Kaźmierczak Piotr Kubiak Tomasz Matusiak Adam Mruk Adrian Olejniczak Dawid Pankowski Piotr Piotrowski Patryk Płomiński Miłosz Pruss Maciej Pruszak Adrian Ratajewski Łukasz Siewaszewicz Jacek Weder Piotr Węsierski Lucjan

2008
6a

Chełmicka Magda Cieślewicz Adrianna Danilczuk Magdalena Klugiewicz Karolina Kołuda Adrianna Laskowska Oliwia Mirota Lidia Szeliga Weronika Sengebusch Klaudia Szymczak Nicole Wojciechowska Anna Zmarzły Magdalena Duljan Maciej Hinc Mateusz Juruś Jeremi Małecki Maciej Niespodziany Patryk Pietrzak Seweryn Rudziński Damian Szymborski Kacper

6b
Firla Marta Jagieło Emilia Kaczyńska Agnieszka Kalisz Małgorzata Kurzyna Weronika Musiał Paulina Święcicka Kamila Wikieł Wiktoria Wiśniewska Marta Budnik Mateusz Ceglarski Kamil Hejda Robert Królczyk Kamil Nalewalski Marek Nawrocki Łukasz Piotrowski Kamil Pozorski Roman Sosiński Sebastian Stachowiak Marcin Urbielewicz Szymon Wojtynowski Michał

6c
Cylwik Roksana Łepczyńska Julianna Nowak Dorota Sajna Weronika Śmigielska Karolina Woźniak Joanna Armada Karol Brukwicki Dawid Diering Marcin Gościński Michal Górski Damian Janiszewski Bartosz Ptaszyński Artur Różek Hubert Sobczak Gracjan Stępniak Radosław Szczepanek Michał Walczak Michał Wiland Paweł

6d
Chwieduk Anna Dorawa Sandra Fifielska Nicole Figler Natalia Giergielewicz Dominika Kunc Alicja Ostrowska Daria Pietruszyńska Monika Błotny Adrian Burzec Aleksander Burzec Karol Czyż Michał Hulisz Daniel Hyla Jan Jaster Piotr Kamiński Dawid Nowacki Maciej Orlikowski Kamil Rutkowski Filip Toboła Bartłomiej Zmarzły Sebastian Odejewska Weronika

6e
Blachowska Maja Górska Magdalena Graczkowska Dominika Janiak Karolina Klaist Michalina Sobocińska Anna Tonder Marta Baśniak Mikołaj Bieniaszewski Kamil Cackowski Paweł Kołakowski Łukasz Krzyżaniak Artur Ksobiech Bartosz Noculak Damian Prejs Tomasz Przybiliński Filip Ratajczak Patryk Turek Krystian Weigt Maciej Wierzchucki Michał

IIIA
Bizoń Paula Kulas Agnieszka Lipa Alicja Malinowska Sara Mikrut Agnieszka Pierwieniecka Ludwika Sochach Daria Stasiak Daria Stawiszyńska Paulina Szlendak Anna Szwemin Aleksandra Winiarz Anna Belt Paweł Grzesiński Radosław Janowski Łukasz Kachelski Michal Lewandowski Łukasz Marczak Dawid Miler Przemysław Nadolski Adam Nowakowski Krzysztof Stasiński Mateusz Walczak Albert Kurowski Szymon Kurowski Tymoteusz

IIIB
Bijakowska Patrycja Górka Marta Jarzemska Marta Kwaśniewska Joanna Matuszczak Dominika Młynarczyk Sonia Mruk Natalia Pisarska Beata Rinke Sylwana Różycka Natalia Serafin Dominika Siwiak Angelika Wieczorek Zuzanna Czajkowski Rafał Czesiński Pawel Hejda Bartłomiej Kandyda Sebastian Konkol Tymoteusz Robaczewski Pawel Rutkowski Radosław Sobczak Artur Sokołowski Marek Soliwoda Łukasz Soliwoda Mateusz


2009
6a
Ejsymont Adrianna Kaczmarek Karolina Koszyńska Martna Kowalczyk Karolina Olkowska Karolina Piwko Oliwia Politowska Patrycja Rżany Agnieszka Szopik Patrycja Wieczorkowska Agnieszka Zalewska Oliwia Ząbek Aleksandra Banasiak Maciej Błotny Kacper Filarecki Tomasz Flis Mateusz Graczykowski Mikołaj Kaczmarek Jakub Katafiasz Kacper Kiciński Bartosz Kowalczyk Adam Pawlak Mateusz Rudow Piotr

6b
Głowacka Monika Jędrasik Natalia Junka Beata Ksobiech Angelika Niemczewska Vanessa Nowak Emilia Sieracka Natalia Szymańska Sandra Pawlicka Gabriela Walenciuk Dorota Walenciuk Katarzyna Winiarz Kinga Cebula Daniel Dereszyński Patryk Fusik Szymon Knowski Michał Kryszak Kacper Kubiszewski Piotr Lepszy Bartosz Nawrotek Bartosz Mrówczyński Szymon Bartkowiak Tycjan Przybyła Kamil Sypniewski Piotr Tomczyk Patryk Woźniak Kamil

6c
Bierzyńska Aleksandra Derlicka Joanna Dzwonkowska Agnieszka Gutowska Paulina Kiełtyka Klaudia Marks Anna Rogowska Julia Sprawka Gertruda Synakiewicz Natalia Szeliga Karolina Zwoleńska Magdalena Żakowska Dorota Gotowalski Krystian Grajek Cezary Jucewicz Rafał Kaźmierczak Mateusz Klein Kacper Krupa Mateusz Olasiński Wojciech Orzechowski Bartosz Pruss Dominik Rezler Daniel Szarmach Adrian Tepper Marcin Wanczura Radosław

6d
Kociemba Paulina Kołacka Magdalena Mrozińska Magda Olifierko Katarzyna Pypkowska Agata Strzyżewska Marta Szafrańska Klaudia Szewczykowska Kamila Sztorc Marta Wypijewska Julia Zakrzewska Sandra Bucholski Paweł Chodorski Jan Dylewski Artur Gąsior Kamil Graczyk Daniel Jaśkowiak Patryk Konopiński Jakub Kujawski Arkadiusz Śmigielski Fabian Winiarz Kamil Wirszyłło Jacek

6e
Fifielska Sara Janowska Klaudia Muszarka Kinga Nowak Jagoda Pietrzak Paulina Rębisz Daria Rogaszewska Sandra Rudzińska Marta Skoczek Karolina Sochacka Oktawia Stachurowska Lucyna Szafrańska Klaudia Szota Zofia Taniuszkina Luiza Wojciechowska Dominika Zawadzka Agnieszka Chęciński Wojciech Czajkowski Wiktor Gburek Mateusz Karlikowski Mateusz Kurowski Damian Rakocy Paweł Wiland Adam Zdaniuk Oskar

IIIA
Bryk Agata Deszczyńska Monika Ferenz Monika Grąbczewska Sylwia Hulisz Karolina Kaczmarek Karolina Kitowska Marta Klon Monika Piechocka Magdalena Przesławska Karolina Sobczak Magdalena Witkowska Karolina Biedziak Mateusz Dudziński Patryk Kamiński Marek Kiełczowski Filip Lamparski Michał Majdziński Michał Sieńko Piotr Szelągowski Damian Szymczak Radosław Świerblewski Maciej Weder Maciej Wiese Łukasz Zubrycki Jan Kubiak Michał

roczniki 2010 - 2014


Komentarze
#1 | ilopio dnia 20 grudzień 2011 22:47
ROK 2003
klaa 6D

Juzyszyn Paulina (a nie Kuzyszyn!)
RuDLewski Tomasz (a nie RuLewski)

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
.
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
BIP
Nasz Patron - Hubert Wagner
Roku Kanału Bydgoskiego
Bydgoszcz Inaczej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Najczystsza w Polsce
Festiwal Szachowy
BKS Transfer Bydgoszcz
MUKS bydgoszcz
MUKS Rekin
Stowarzyszenie