O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia nudy. Od samego początku koncentruję się na tym, żeby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę i wskazówki, z których będą mogli skorzystać. Piszę, dlatego że lubię, ale i z tej przyczyny, że pragnę poprawiać osobisty warsztat – przez co jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, zaś co więcej krytykę oczywiście popratą argumentami).
Czytaj i dziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto pragnie spędzić nieco miłych minut, czytając na niezwykle różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie otacza. Oczywiście wszyscy posiadamy różny punkt postrzegania oraz różne zapatrywania, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad opublikowaniem kilku słów od siebie, także jeśli okażą się one negatywne – dzięki tego rodzaju komentarzom mam możliwość się wciąż edukować.
Czy warto mnie obserwować? Polecam sprawdzić na start kilk tekstów – a gdt się spodobają, zachęcam do dalszego poznawania bloga. Jest on dosyć spory, więc mam nadzieję, że każdy będzie mógł wypatrzyć w tym miejscu coś dla siebie!